ترابزون-ترکیه
تور ترابزون
می 12, 2020

تور وان

وان-ترکیه
وان ترکیه شهری کوچک و بندری است که بواسطه مراکز خرید متعدد و اجناس ارزانش مورد توجه گردشگران ایرانی واقع شده است. بر طبق آمار یکی از اصلی ترین گردشگران وان ترکیه را گردشگران ایرانی تشکیل می دهند و در سال های اخیر تور وان ترکیه در ایران مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. در ادامه با این شهر تاریخی و توریستی بیشتر آشنا می شوید.

وقتی حرف از سفر خارجی می‌شود، آن هم سفری که مقصدش نزدیک و هزینه‌اش ارزان باشد، سفر به وان یکی از گزینه‌هایی‌ست که به ذهنمان می‌رسد. شهر زیبای وان به سبب نزدیکی به مرز مشترک ایران و ترکیه، طرفدران ایرانی بسیاری دارد. این شهر تاریخی، همیشه محبوبیت زیادی بین گردشگران داشته است، خصوصا برای کسانی‌که عاشق گربه هستند؛ زیرا وان به گربه‌های سفیدرنگ با موهای بلند و چشمان آبی و سبز معروف است .از دیگر امتیازات دیگر این شهر غذاهای خوشمزه و با کیفیت بالا و قیمت پایین به همراه پیش غذا می باشد .

آشنایی با شهر وان

1در وان ترکیه کجا غذا بخوریم؟
بهترین رستوران های وان عبارتند از:رستوران erkoc cag kebap ، رستوران کاروانسرای ،رستوران خلیل ابراهیم سوفراسی،رستوران حاجیقلو را نام برد.لازم به ذکر است تورهای ارائه شده توسط ما شامل 3 وعده غذایی رایگان می باشد.
2خرید در وان ترکیه چگونه است؟

خیابان های وان پر از مغازه است و در اصل نوعی پاساژ به حساب می آید. خیابان "کاظم کارابکیر" و "جمهوریت" معروف ترین خیابان ها در وان برای خرید هستند.

در وان کلا دو مرکز خرید اصلی وجود دارد؛ اولی "پاساژ آیدین پریهان" که یک پاساژ متوسط در خیابان جمهوریت است و دومی پاساژ بزرگ و شیک و مدرن "Van AVM" که آن هم در خیابان جمهوریت قرار دارد و از بهترین مرکز خرید های وان به حساب می آید.از دیگر مراکز خرید وان میتوان فروشگاه زنجیره ای MM Migros ، مرکز خرید پارک و بازار روس را نام برد.

3جاذبه های گردشگری و توریستی وان؟
دریاچه وان و کلیسای آکدامار یا آختامار ،خانه گربه ها و کارگاه نقره سازی ،قلعه وان،موزه وان، آبشار مرادیه و...
  • وان-ترکیه
  • آبشار مرادیه
  • جزیره آکدامار
  • قلعه وان
  • خانه گربه ها
قیمت ها متعاقبا اعلام خواهد شد

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *