اصلاحیه;برقراری مسیر پروازی تهران-استانبول هواپیمایی قشم
اصلاحیه;برقراری مسیر پروازی تهران-استانبول هواپیمایی قشم
ژوئن 23, 2020
جزیره کیش
تور کیش
ژوئن 28, 2020

تور گیلان

تور طبیعت گردی گیلان

تور طبیعت گردی گیلان

هیچ چیز به اندازه طبیعت و طبیعت گردی در استان گیلان برجسته نیست. در واقع وجه تمایز اصلی استان گیلان نسبت به سایر استان‌های کشور را می‌توان طبیعت فوق العاده سرسبز و همچنین آب و هوای مرطوب و معتدل این استان دانست. تمام این موارد باعث می‌شود که استان گیلان را به عنوان یکی از بهترین گزینه‌های دوستداران به طبیعت بشناسیم.

سرزمین گیلان از حیرت انگیز ترین مناطق کشور است. کوهستان ها، جنگل ها، جویبارها، تالاب ها و سواحل مسحورکننده از ویژگی های سرزمین گیلک هاست.

آشنایی با گیلان

1پارک جنگلی گیسوم
در این پارک جنگلی شما در واقع شاهد تلاقی محیط جنگلی و ساحلی خواهید بود و همین امر به عنوان یکی از مهمترین جذابیت‌های این پارک شناخته می‌شود. ولی این تمام ماجرا نیست، پارک جنگلی گیسوم محیطی بسیار مناسب برای گردش‌های خانوادگی شمرده می‌شود چراکه دارای امکانات تفریحی و رفاهی نسبتاً مناسبی است.
2روستای ماسال

اولسبلنگاه را می‌توان روستایی ییلاقی دانست چراکه در ارتفاع ۱۴۸۹ متری از سطح دریا قرار دارد.چیزی که باعث استقبال گردشگران از این روستا شده است، است چشم اندازهای فوق العاده بی نظیر، اصالت روستایی، سرسبز بودن منطقه البته پدیده اقیانوس ابرها است.

3موزه میراث روستایی گیلان
یکی از موزه های متفاوتی که در ایران می توان به سراغش رفت، موزه میراث روستایی گیلان است که در پارک جنگلی سروان رشت قرار دارد.در موزه میراث روستایی گیلان گویی وارد روستایی بزرگ می شوید؛ روستایی در میان طبیعت زیبا که هر خانه اش رنگ و بویی متفاوت دارد. خانه های سنتی را می بینید و در این فضا به روستاهای مختلف سر می زنید. با پوشاک و لوازم زندگی سنتی گیلانی ها آشنا می شوید، مراحل پخت غذاهای سنتی را می بینید و به صورت خلاصه دنیایی دیگر را تجربه می کنید.
  • جنگل گیسوم
  • ماسال
  • موزه میراث فرهنگی گیلان
  • قلعه رودخان
  • موزه روستایی گیلان

هر نقر در اتاق دبل هر نقر در اتاق 3 نفره و 4 نفره هر نقر در اتاق گروهی 5 نفره
360000 320000 285000

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *