ازمیر
تور ازمیر
می 22, 2020
نخجوان
تور نخجوان
می 22, 2020

تور کوش آداسی

کوش آداسی

تور کوش آداسی ترکیه از تهران

شهر کوش آداسی در ترکیه همانطور که می دانید به سواحل زیبا و جذابی که دارد مشهور است و عمده علت سفر مسافران به سمت آن تفریحات آبی در سواحل و پارک های آبی آن است. طبیعت دلفریب این شهر محیطی مناسب را برای آرامش و استراحت مسافران فراهم کرده است

بندر کوش آداسی به علت نزدیکی به جزیره‌ی یونانی «ساموس» برای گردشگرانی که به ترکیه سفر می‌کنند، از جذابیت خاصی برخوردار است. از بندر کوش آداسی، در ماه‌های بهار و تابستان، سفر‌های منظم با قایق‌های موتوری به جزیره‌ی یونانی ساموس برگزار می شود. بندر کوش آداسی یکی از بنادر مهم منطقه است.

آشنایی با کوش آداسی

1مراکز خرید کوش آداسی؟
این شهر تقریبا می توان گفت که مراکز خرید کمی دارد اما این به منظور آن نیست که هیچ مرکز خریدی در این شهر وجود ندارد. بازار حجیوات،بازار بزرگ کوش آداسی،مرکز خرید نوادا اوتلت،مرکز خرید کوش آداسی اِی وی ام، مرکز خرید آکدوگان،فروشگاه چرم کوش آداسی از جمله مراکز خرید کوش آداسی می باشند.
2غذاهای کوش آداسی؟

کوش‌آداسی شهرستانی زیبا در ترکیه با غذاهای خوشمزه و رنگارنگ است.کوش آداسی و دیگر شهرهای ترکیه معمولا رژیم غذایی مشترکی دارند به عنوان مثال در وعده صبحانه در ترکیه مردم از پنیر، گوجه، زیتون سیاه، نان، عسل، مربا، سوسیس و ... استفاده می کنند. غذاهای کوش آداسی بسیار متنوع و رنگارنگ هستند و از قیمت مناسبی برخوردار هستند و شما می توانید غذاهای ترکی تازه و خوشمزه را با قیمت های مناسب نوش جان کنید. غذاهای کوش آداسی بسیار نزدیک به سلیقه ما ایرانی ها است و شکم گردی از از بخش های هیجان انگیز سفر به کوش آداسی است.

3جاذبه های گردشگری کوش آداسی؟
کوش آداسی زیبا که از شمال با سلجوق و پاموجاک و از جنوب با شبه ‌جزیره ‌ی دیلک همسایه‌ است، در کانون مراکز مهم گردشگری است.پارک ملی دلتای آیدین،آدالند ،دیدایما ،گوورجین آداسی از جاذبه گردشگری کوش آداسی،پرینه ،جزیره ی کبوتر،روستای گوزل چاملی،غار کاراجا،شبه جزیره دیلک،افه ‌سوس،ساحل بانوان،میلتوس و.. از جاذبه های کوش آداسی می باشند.
  • پلاژهای کوش آداسی
  • ساحل بانوان
  • افه ‌سوس
  • غار کاراجا
  • جزیره ی کبوتر
  • دیدایما
قیمت ها متعاقبا اعلام خواهد شد

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *