تور-قشم
تور قشم
می 18, 2020
تور شیراز
تور شیراز
می 18, 2020

تور چابهار

چابهار
بی‌جهت نیست که چابهار لقب بهشت جنوب ایران را به خود اختصاص داده و همانطور که از اسمش پیداست به دلیل آب و هوای عالی و بادهای موسمی دلپذیرش دست مسافران را باز گذاشته تا چه در پائیز و زمستان و چه در تابستان برای رفتن به این شهر ساحلی زیبا اقدام کنند.

چابهار یکی از شهر های جنوب استان سیستان و بلوچستان ایران و و تنها بندر اقیانوسی کشور زیبایمان می‌باشد که در کرانه دریای مکران و اقیانوس هند قرار دارد. بندر چابهار به دلیل موقعیت راهبردی، که نزدیک ترین راه دسترسی کشورهای محصور در خشکی آسیای میانه (افغانستان، ترکمنستان، ازبکستان، تاجیکستان، قرقیزستان و قزاقستان) به آب های آزاد است از اهمیت فراوانی برخوردار است و سازندگی و سرمایه گذاری فراوانی در آن صورت میگیرد

آشنایی با چابهار

1سوغاتی های چابهار؟
شهر چابهار سوغاتی­ها و صنایع دستی زیادی دارد، بدون شک صنایع دستی چابهار و سیستان و بلوچستان از زیباترین صنایع دستی شهرهای ایران است. حصیر بافی یکی از صنایع دستی پردامنه چابهار است که مردان و زنان به آن اشتغال دارند و بیشتر در نقاطی مرسوم است که انبوه درختان وحشی نخل زینتی وجود دارد.
2جاذبه‌های گردشگری تور چابهار؟

از جمله جاذبه‌های گردشگری تور چابهار می‌توان به قلعه پرتغالی‌ها، کوه‌های مریخی یا مینیاتوری، موزه محلی چابهار، تالاب صورتی، خلیج گواتر، روستاها و غار تیس، موج افشان، درخت مکرزن و جنگل و درخت حرا اشاره کرد. در این میان دیدن طلوع و غروب خورشید در سواحل خلیج از دیدنی‌های حیرت انگیز چابهار محسوب می‌شود.

  • بندر گواتر
  • گل افشان
  • غارهای بان مسیتی
  • مسجد جامع دزک
  • تالاب لیپار
  • چابهار
قیمت ها متعاقبا اعلام میشود

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *